jirka21kufr

Jaký program na úpravu videa, který podporuje formát 3gp?

Natáčím videa mobilem v HD, ale jde to jen ve formátu 3gp. Zkoušel jsem programy windows movie maker a Cyberlink, ale nepodporují tento formát. Zkoušel jsem videa přeformátovat do mp4 přes FormatFactory, ale to trvát dlouho, protože videa mají velikost například 800mb. Jaký program na úpravu videa, aby podporoval 3gp? Děkuji za každou odpověd.

Odpovědi
anonym

Avidemux http://www.zdar­ma.org/1354-avidemux-video-editor-pro-strih-i-prevod-videa/