Jaký program na test systému

Je nějaký program který udělá test systému jestli vše funguje tak jak má a ukáže nedostatky?

Nejlepší odpověď
anonym

to je az prilis komplexni problematika … obvykle se hleda slabe misto v hardwarovem vybaveni, to dava lepsi smysl i sanci na zlepseni.

NEjvice pomaha insalace vice operacni pameti, nebo vymena jednojadroveho procesoru za vicejadrovy , cena od 1000 do 2500,– ale vysledek je hodne poznat narozdil od softwarovych optimalizaci ktere jsou az na vzacne vyjimky spise zbytecnou ztratou casu