Skeptik

Jaký program na seznam povolených webových stránek?

Jaký byste mi doporučili program na vytvoření seznamu povolených webových stránek s tím, že defaultně je zakázané vše s vyjímkou stránek na seznamu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučoval bych router s firewallem. Zakázat všechny adresy vyjma adres na seznamu.
Pro menší sítě (např.domácí) bohatě postačí router TP-LINK TL-WR340GD, který seženete kolem 400 Kč.

Další odpovědi
petarex

skus WEBSNADNO http://www.web­snadno.cz/
Tvořím taky přesto stránky já myslím že to je dobá stránka na tvoření :D :D