Poklička

Jaký program na opravu vadních sektory na disku?

Nejlepší odpověď
Quimby

Co? Vadné sektory jsou hardwarova chyba, tu žádný software neopraví.

Další odpovědi
setapouch

Ale ano, vadné sektory lze opravit softwarově, kdysi jsme o tom měli v práci knihu, ale nikdy jsem to nepoužil.
Nicméně dnes je jednodušší použít např. checkdisk a nechat vadné sektory označit jako nepoužitelné místo. Na disku dál budou, ale nebude se na ně zapisovat.
Doplňuji:
Vida, http://shop.ben­.cz/cz/112670-opravy-vadnych-sektoru-pevnych-disku.aspx :)