Pokročilý

Jaký program máte na Silvestra?

Jedete někam na chatu nebo budete doma?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

obyčejně sedím doma a překládám, pro mě normální pracovní den, ozvláštněný jen půlnočním přípitkem s mamkou a občas sestrou

Další odpovědi:

jedeme na hory snad bude sníh a né jako loni,

Zlatý

Minulý rok jsem ho strávila se svou rodinkou na chatě v Jeseníkách kam za námi ještě přijely moje 3 rodinky které tam mám.Tento rok zatím v plánu nic nemám ale asi budu doma s manželem a svými dětmi.

Zlatý

no obvykle se o silvestru zajde někam "vožrat chuba" ... aby se spálil předchozí rok, jako když cílevědomý žáček na konci školního roku nekompromisně rozsupujete žákovskou knížku plnou poznámek a kulí.

:-) ale vidím to letos na decentní přípitek, dobrou hudbu, ohnostroj, .. tenhle rok byl vyjimecne zapamatovanihodny

Zlatý

Budeme doma,udelame si pekny vecer,pujdeme se podivat na ohnostroj,ja udelam obcerstveni a treba nekoho pozvu.Loni prijela sestra s pritelem,jist a pit bylo co.
Uz na ty oslavy ve velke spolecnosti nejak nejsem,spis jen s rodinou.
Zatim plan ale nemame,coz se muze v dany den rychle zmenit,a to pak stoji za to-akce hrr jsou vzdycky nejlepsi.

Stříbrný

To je na mojí povahu brzo kladená otázka.

Bronzový

Zajimavá otázka.. Odpovědět na ní teď JEŠTĚ nevím a na Nový rok to UŽ nebudu vědět.. :D

Zlatý

Na Silvestra budu doma popíjet čaje a minerálky.Tak jako vždy se den před Silvestrem opiji,no a na Silvestra bude detoxikace a klid na lůžku.Akorát mně budou budit ty rachejtle.:-)

Bronzový

Jedno vím určitě,že budu doma.Jsem ale tomu ráda,protože máme pohodu.Když si dám pití které mne uspává,tak si můžu pěkně lehnout do postýlky.

Stříbrný

Udělám si řízky a bramborový salát konev dobrého čaje a půjdu brzo spát.Co taky zbývá starému dědkovi.

Diskuze k otázce

nikke

Informace o Silvestru stráveném na horách zde - http://silvestrubytovani.com/

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.