Avatar uživatele
leonessa

Jaký program máte na Silvestra?

Jedete někam na chatu nebo budete doma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, skorcovaz, elektrikář, iceT před 4942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

obyčejně sedím doma a překládám, pro mě normální pracovní den, ozvláštněný jen půlnočním přípitkem s mamkou a občas sestrou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jedeme na hory snad bude sníh a né jako loni,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Minulý rok jsem ho strávila se svou rodinkou na chatě v Jeseníkách kam za námi ještě přijely moje 3 rodinky které tam mám.Tento rok zatím v plánu nic nemám ale asi budu doma s manželem a svými dětmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no obvykle se o silvestru zajde někam „vožrat chuba“ … aby se spálil předchozí rok, jako když cílevědomý žáček na konci školního roku nekompromisně rozsupujete žákovskou knížku plnou poznámek a kulí.

🙂 ale vidím to letos na decentní přípitek, dobrou hudbu, ohnostroj, .. tenhle rok byl vyjimecne zapamatovanihodny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Budeme doma,udelame si pekny vecer,pujdeme se podivat na ohnostroj,ja udelam obcerstveni a treba nekoho pozvu.Loni prijela sestra s pritelem,jist a pit bylo co.
Uz na ty oslavy ve velke spolecnosti nejak nejsem,spis jen s rodinou.
Zatim plan ale nemame,coz se muze v dany den rychle zmenit,a to pak stoji za to-akce hrr jsou vzdycky nejlepsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To je na mojí povahu brzo kladená otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Zajimavá otázka.. Odpovědět na ní teď JEŠTĚ nevím a na Nový rok to UŽ nebudu vědět.. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Na Silvestra budu doma popíjet čaje a minerálky.Tak jako vždy se den před Silvestrem opiji,no a na Silvestra bude detoxikace a klid na lůžku.Akorát mně budou budit ty rachejtle.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jedno vím určitě,že budu doma.Jsem ale tomu ráda,protože máme pohodu.Když si dám pití které mne uspává,tak si můžu pěkně lehnout do postýlky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Udělám si řízky a bramborový salát konev dobrého čaje a půjdu brzo spát.Co taky zbývá starému dědkovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nikke

Informace o Silvestru stráveném na horách zde – http://silves­trubytovani.com/

před 4007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek