leonessa

Jaký program máte na Silvestra?

Jedete někam na chatu nebo budete doma?

Nejlepší odpověď
quentos

obyčejně sedím doma a překládám, pro mě normální pracovní den, ozvláštněný jen půlnočním přípitkem s mamkou a občas sestrou

Další odpovědi
anonym

jedeme na hory snad bude sníh a né jako loni,

panenka

Minulý rok jsem ho strávila se svou rodinkou na chatě v Jeseníkách kam za námi ještě přijely moje 3 rodinky které tam mám.Tento rok zatím v plánu nic nemám ale asi budu doma s manželem a svými dětmi.

anonym

no obvykle se o silvestru zajde někam „vožrat chuba“ … aby se spálil předchozí rok, jako když cílevědomý žáček na konci školního roku nekompromisně rozsupujete žákovskou knížku plnou poznámek a kulí.

🙂 ale vidím to letos na decentní přípitek, dobrou hudbu, ohnostroj, .. tenhle rok byl vyjimecne zapamatovanihodny

iceT

Budeme doma,udelame si pekny vecer,pujdeme se podivat na ohnostroj,ja udelam obcerstveni a treba nekoho pozvu.Loni prijela sestra s pritelem,jist a pit bylo co.
Uz na ty oslavy ve velke spolecnosti nejak nejsem,spis jen s rodinou.
Zatim plan ale nemame,coz se muze v dany den rychle zmenit,a to pak stoji za to-akce hrr jsou vzdycky nejlepsi.

Michal

To je na mojí povahu brzo kladená otázka.

skorcovaz

Zajimavá otázka.. Odpovědět na ní teď JEŠTĚ nevím a na Nový rok to UŽ nebudu vědět.. :D

ten který je

Na Silvestra budu doma popíjet čaje a minerálky.Tak jako vždy se den před Silvestrem opiji,no a na Silvestra bude detoxikace a klid na lůžku.Akorát mně budou budit ty rachejtle.:-)

gnr54

Jedno vím určitě,že budu doma.Jsem ale tomu ráda,protože máme pohodu.Když si dám pití které mne uspává,tak si můžu pěkně lehnout do postýlky.

elektrikář

Udělám si řízky a bramborový salát konev dobrého čaje a půjdu brzo spát.Co taky zbývá starému dědkovi.

nikke

Informace o Silvestru stráveném na horách zde – http://silves­trubytovani.com/