Staraľová

Jaky program mam použít na tvorbu motivu pro výrobu náušnic z křyšťalové pryskyřice

Odpovědi
anonym

Nevím, co je „křyšťalová pryskyřice“ a tudíž neznám technologii výroby, ale pokud se jedná o nějaké CNC obrábění (ať už výrobku či formy pro lití či lisování), použij nějaký program, který má výstupy pro CNC stroje – tedy CAD/CAM.
___
Pokud ale chceš nakreslit design pro ruční kusovou výrobu, použij tužku a papír – než se v nějakém programu zorientuješ, máš návrhy ručně hotové.
___
Kdyžtak dotaz upřesni.