FurbyStar

Jaký program mám použit na natáčeni gameplayu?

Hledám něco typu bandicam, prosím zdarma a bez ruznych nechtěnych nápisů („bandicam.com“ v horni časti videa). S možností záznamu vlastniho hlasu do microfonu. Doporučíte mi i nějaký sestřihávací program zdarma pro úpravy? Děkuji :)
Doplňuji:
Popravdě jste mi moc nepomohla :( najde se zde někdo, kdo tomu rozumí a má s tím zkušenosti?

Odpovědi
Elen5105

Nechtěl by jsi spíše zkusit nějakou originální tvorbu? Her je na YT až moc.

Questman

Rozumím tomu a mám zkušenosti.
Bandicam je pro tebe jediná volba. Program na natáčení zdarma a bez reklamy neexistuje.

huxa

Free Screen Recorder, na záznam z mikrofonu použij nějaký speciální program, abys případně mohla poté upravovat svoji zvukovou stopu, toto můžeš dělat třeba v Audacity. Následně sestříhat, apod. můžeš v Windows movie makeru.