Kopta

Jaký program mám použít abych stáhl film a sestříhal ho?

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhnout film můžete přes internetový prohlížeč nebo nějaký stahovač, v případě Youtube, apod. použijte aTube Catcher nebo Youtube Downloader (při instalaci odmítněte Google/ASK Toolbar nebo jiný program, který se Vám pokusí instalátor nabídnout).

Pro střih videa můžete použít například program Avidemux nebo VirtualDub.

Další odpovědi
Michal Kole

DVDvideosoft.com Free Studio je soubor různých utilitek k tomuto účelu jsou sice v angličtině, ale jsou velmi jednoduché, takže se nevabalí metr dlouhé menu a s každou půoložkou submenu