Đšáša <3

jaký program je pro vás nejlepší ??

Nejlepší odpověď
briketka10

Prima

Na Primě mě baví Partička, dívám se i na NOVU, ČT24 a BARRANDOV, ale mám satelit tak si pouštím i slovenské programy a cizí kanály s hudbou..

Další odpovědi
bolak

Prima COOL

Na klasickou televizi už se pár let nedívám, ale z tadytoho nicmoc výběru asi Prima Cool, protože tam dávaj věci jako Frasier, Kancl a podobně komediální záležitosti. Jinak ale kdyby bylo víc možností, tak by žebříček vypadal asi nějak takhle:

1.ČT2
2.ČT4 sport
3.Balíček Darwin > http://www.up­c.cz/televize/ba­licky-programu/darwin/

Jikra

NOVA

MacChill

Prima COOL

hanny 2

Prima

Evženie

NOVA

Natee

Prima COOL

WeeBear

Prima COOL

DusanOrlik

Prima COOL

I Nova

Vlk-Gabriela

Prima COOL

I když se momentálně dívám jenom na seriál Krajní meze a občas také na pořad Kdo přežije. Mám také ráda dokumenty a pásmo pro děti v České televizi. A jednou za dlouhou dobu se podívám na nějaký zajímavý film.

MILAN1961

Prima

posahanek

Prima COOL

Lamička

Prima COOL

jednoznačně !!! ať žije big bang theory !!!!