Avatar uživatele
oskar

Jaký program je…

nejlepší na stahování písniček z internetu.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5066 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Mě můj známí doporučil na stahování písniček ATUBE Catcher a jsem s ním velice spokojená.Vím že ještě existuje nějaký Downloader je toho spoustu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

iTunes, Amazon MP3 Store, u nás například ilegalne.cz …

pokud ti jde o stahovani pisnicek za pet prstu pak je to univerzalni BitTorrent klient (www.utorrent.cz) nebo v ceskych podminkach velmi oblibeny StrongDC++, pokud stahujes z webu jako rapidshare aspol pak programy jDownloader nebo FreeRapid Downloader fungují obstojně navzdory všem omezením, která provozovatelé těchto webů na neplatící uživatele uvalují.


z pohledu kvality jsou na prvnich mistech torrenty (protože často se zde setkáte s audiofilským formatem FLAC, ktery představuje naprosto dokonalou nahrávku nepoškozenou ztrátovou kompresí – velikost jednoho cd asi 300MB), na druhém místě StrongDC++ a různé „rapidy“ kde kralují MP3 s poměrně vysokou ztrátovou kompresí (~128kbps) a na posledním místě je youtube jehož audiostreamy jsou sice komprimovány přibližně stejně drastickou ztrátovou kompresí bohužel však několikanásobně po sobě a v důsledku transkódování tak dochází k ještě znatelnější redukci kvality audio záznamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Google.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Nepoužívám nejlepší program na stahování písniček z internetu. Používám přetahování písniček z internetu z dočasné paměti do jiných složek.
AppData\Local\Mi­crosoft\Window­s\Temporary Internet Files

Zdroj: AppData\Local\O­pera\Opera\cache

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek