Stříbrný

Jaký program je...

nejlepší na stahování písniček z internetu.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Mě můj známí doporučil na stahování písniček ATUBE Catcher a jsem s ním velice spokojená.Vím že ještě existuje nějaký Downloader je toho spoustu.

Zlatý

iTunes, Amazon MP3 Store, u nás například ilegalne.cz ...

pokud ti jde o stahovani pisnicek za pet prstu pak je to univerzalni BitTorrent klient (www.utorrent.cz) nebo v ceskych podminkach velmi oblibeny StrongDC++, pokud stahujes z webu jako rapidshare aspol pak programy jDownloader nebo FreeRapid Downloader fungují obstojně navzdory všem omezením, která provozovatelé těchto webů na neplatící uživatele uvalují.

---

z pohledu kvality jsou na prvnich mistech torrenty (protože často se zde setkáte s audiofilským formatem FLAC, ktery představuje naprosto dokonalou nahrávku nepoškozenou ztrátovou kompresí - velikost jednoho cd asi 300MB), na druhém místě StrongDC++ a různé "rapidy" kde kralují MP3 s poměrně vysokou ztrátovou kompresí (~128kbps) a na posledním místě je youtube jehož audiostreamy jsou sice komprimovány přibližně stejně drastickou ztrátovou kompresí bohužel však několikanásobně po sobě a v důsledku transkódování tak dochází k ještě znatelnější redukci kvality audio záznamu.

Bronzový

Google.

Bronzový

Nepoužívám nejlepší program na stahování písniček z internetu. Používám přetahování písniček z internetu z dočasné paměti do jiných složek.
AppData\Local\Microsoft\Window s\Temporary Internet Files

Zdroj: AppData\Local\Opera\Opera\cach e

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.