oskar

Jaký program je…

nejlepší na stahování písniček z internetu.Děkuji.

Odpovědi
panenka

Mě můj známí doporučil na stahování písniček ATUBE Catcher a jsem s ním velice spokojená.Vím že ještě existuje nějaký Downloader je toho spoustu.

anonym

iTunes, Amazon MP3 Store, u nás například ilegalne.cz …

pokud ti jde o stahovani pisnicek za pet prstu pak je to univerzalni BitTorrent klient (www.utorrent.cz) nebo v ceskych podminkach velmi oblibeny StrongDC++, pokud stahujes z webu jako rapidshare aspol pak programy jDownloader nebo FreeRapid Downloader fungují obstojně navzdory všem omezením, která provozovatelé těchto webů na neplatící uživatele uvalují.

z pohledu kvality jsou na prvnich mistech torrenty (protože často se zde setkáte s audiofilským formatem FLAC, ktery představuje naprosto dokonalou nahrávku nepoškozenou ztrátovou kompresí – velikost jednoho cd asi 300MB), na druhém místě StrongDC++ a různé „rapidy“ kde kralují MP3 s poměrně vysokou ztrátovou kompresí (~128kbps) a na posledním místě je youtube jehož audiostreamy jsou sice komprimovány přibližně stejně drastickou ztrátovou kompresí bohužel však několikanásobně po sobě a v důsledku transkódování tak dochází k ještě znatelnější redukci kvality audio záznamu.

GangstaHelper

Google.

fortin

Nepoužívám nejlepší program na stahování písniček z internetu. Používám přetahování písniček z internetu z dočasné paměti do jiných složek.
AppData\Local\Mi­crosoft\Window­s\Temporary Internet Files

Zdroj: AppData\Local\O­pera\Opera\cache