Rico

Jaký program dokáže otevřít soubor GBA a IPS??

Jaký program dokáže otevřít soubor GBA a IPS ?? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

GBA = Game Boy Advance ROM – Soubor, ve kterém je uložen obsah karty se hrou do konzole Game Boy Advance.

Soubor, tedy hru můžete na počítači hrát pomocí emulátorů. (Visual Boy Advance, BoycottAdvance a další)

IPS = Internal Patching System – Soubor, který obsahuje patch (opravu/úpravu) pro ROM, třeba pro Game Boy Advance ROM,

Soubor se dá použít programy:
NINJA ROM patcher
Lunar IPS (LIPS)
UIPS – Universal IPS create/apply utility

Další odpovědi
anonym

pokud máš náhodou nějaký Android Telefon jako třeba htc Hero, htc Legend, htc Desire, motorola Milestone, apodobne … muzes pouzit gameboy emulator a tyto soubory, reprezentujici jednotlive hry, muzes otevrit v nem a hrat na mobilu.

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=_g6gsPFo­AlU