LEONEK

JAKÝ PROGRAM?

Jaký program je nejlepší na stahování vbideí,videoklipů či písniček z You Tube ?? díky Leo

Nejlepší odpověď
Miroslavst

já používám a tube catcher a jsem s ním spokojený. Dokonce pokud chceš z videa udělat jen mp3 tak to umí.

Další odpovědi
Miky&Miky

Mega Pack..je dobry pro stahovani vseho

vvolfodlak

Já používám VDownloader, je free a podporuje spoustu fomátů i serverů.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/vdownlo­ader/

Tombik

Na písničky používám Free Youtube to MP3 converter

anonym

Já používám IDM(internet download manager)a nedám na něj dopustit,pokud si ho nainstalujete a dáte integrovat do svého prohlížeče,tak když si kliknu v You Tube na video,tak v pravém rohu videa se mi vždy objeví ikona downloanderu a po kliknuti na něj okamžitě stahuji,zkrátka super a bez složitých problémů.
tady je důkaz:

http://letecka­posta.cz/187692081

romik01

Dobrý den.
Atube catcher je hodně dobrý stahne vam video treba v AVI nebo jen MP3 či rovnou 3GP do mobilu a tak.Navíc je freeware a zvlada mnohem vic stranek nez je třeba jen youtube.