Malá holka

Jaký prodejní předmět vás nejvíce zaujme?

Děláme akci pro organizaci a potřebujeme vědět, jaké předměty bude nejlepší objednat. Pokud máte jiný názor, napište, budu ráda!

Odpovědi
Drap

Samolepka

Neni jiná možnost. Nezaujalo by mně asi nic. Nic z toho nepotřebuji

Děda Louda

Kolečko do vozíku

Kolečka neustále ztrácím, takže jich nikdy není dost. Aspoň bude co hledat.

Matthew

Tričko

Doplňuji:
Protože ty nosíme všichni a tak jsou pořád na očích :)

huxa

Samolepka

Doplňuji:
protože tričko nebudu nosit nějaké reklamní, jestliže nebude zadarmo :) a samolepky si kupuju a jestli lahodí, lepím je na notebook :)

zzzzz

Tričko

Pokud na něm nebude reklama přes celé záda.

sevos

Tričko

Doplňuji:
Rád v tričku chodím.

BANAN93

Kolečko do vozíku

Doplňuji:
A to je nějaká charitativní akce? pokud jo tak .....
SAMOLEPKA ne – asi bych si nikam nelepil samolepku s nějakou charitou
MAGNETKA ne – -- --
TRIČKO ne – -- --
PLAKÁT ne – -- --
PŘÍVĚŠEk NA KLÍČE jo – to by mi nevadilo
KOLEČKO DO VOZÍKU jo – asi nejlepší volba – lidé tím přispějou a zároveň to upotřebí

Kajra

Tričko

Malá holka

Tak vám moc děkuji za odpovědi! :) Zatím vede tričko.. :)