Tyna97

Jaký procesor je lepší?

Dobrej, potřebuju poradit ohledně procesorů… Scháním notebook a chtěla bych vědět, jaký je rozdíl mezi CPU: Intel Core i3, Intel Pentium a Intel Celeron. Který z nich je nejlepší?

Děkuju

Odpovědi
Michal Kole

Intel Core i3

Doplňuji:
Tento procesor je tak někam do kanceláře, na psaní ve Wordu a v Excelu.

Na hry a úprav velkých fotek, 3D grafika a editace vdiea minimálně vyšší řady Core i5, lépe Core i7 (minimum instručkní sada SandyBridge, již se prodává IvyBridge)

suaeda

Intel Core i3

cuba

Intel Core i3

Martin_S

Intel Core i3

Miru1

Intel Core i3

Doplňuji:
intelcorei3 je jen na tu kancelářskou potřebu.

anonym

Intel Core i3