Krakis

Jaký procesor?

Ahoj,mám ještě starou desku A7V8X-X a než si budu stavět nový počítač,chtěl bych se zeptat jaký lepší procesor než je AMD Athlon 2200+ (1800MHz) do patice 462.Šel by tam i vícejádrový?
Doplňuji:
Díky za radu,ale potřebuju ten procák asi jen na půl roku,pak si postavím komplet nový comp,takže nechci ještě investovat do desky.

Odpovědi
cochee

Deska podporuje jen Athlony, AthlonyXP, Durony a Semprony. Žádné dvoujádro tam nedáš, navíc nejsem si jistý, jestli se vůbec nějaké dvoujádro do té patice vyrábělo. Ve zdroji máš seznam podporovaných CPU.

Zdroj: http://www.asus­.com/supporton­ly/A7V8X-X/#support_Cpu

Jsemtady

Hele neni to presna odpoved, ale doporucil bych novou desku a do toho nejakej I3 a lepsi processor. Bude to na vykonu znat a moc nestoji.