děduš

Který přístroj je potřeba k nahrávání (stahování) a přehrávání audioknih? Doporučíte přímo typ a značku?

Dobrý den, chci pořídit těžce zrakově postižené manželce audioknihy. Co k tomu,prosím,pot­řebuji,aby si je mohla přehráva jinde než u počítače? Díky.

Odpovědi
gecco

Telefon (vybavený audiopřehrávačem), tablet, přehrávač (MP3, např.)…
😉
Telefon i tablet lze použít i ke stahování, do přehrávače je potřeba soubory nejprve stáhnout do počítače a poté z počítače přesunout…