Tom20

Jaký přírodní jev vás nejvíc fascinuje?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Bouřka

Doplňuji:
Hromy a blesky – to je moje :o)

Další odpovědi
Drap

Lavina

Nechtěl jsem v žádném případě odpovědět lavina, ale tato anketa mi nedává možnost svobodně se vyjádřit. Pokud to lze považovat za přírodní jev, tak je to jaro. Když se začne vše probouzet, rodí se nový život, začne po zimě vonět les a pole.........­.......
Tak to mně skutečně fascinuje a to už spoustu let

anonym

Bouřka

Tome20, asi Tě za to zase nepochválím. Opět mi tu chybí „jiná možnost“.
Fascinuje mne každý jev, kde příroda dává znát obrovskou sílu, kterou disponuje. Ať už je to obrovská energie bouří,erupcí,tor­nád,vichřice,po­vodně nebo naopak majestátné vzdouvání obrovské vodní plochy, mlčenlivý vzdor velehor, ledovců atd.
Tím vším nám dává příroda znát, jak jsme jako lidstvo nicotní. A my? Ne a ne to pochopit.

led

Západ nebo východ slunce

Doplňuji:
veď v Slnku počas dňa vidíme celý život
východ Slnko – zrod života
ráno – detstvo
obed – plnohodnotný život
večer – staroba
západ Slnka – koniec života

johana 56

Západ nebo východ slunce

Jelikož chybí "Jiná možnost " toto je neblíž.Jinak je to ale příchod jara,první ptačí zpěv,vykukující sněženky a řejivé sluneční paprsky.
Doplňuji:
šotek řádí – hřejivé

www

Bouřka

blablabla

Tornáda

tornááááááááda
Doplňuji:
a nebo velmi silny vítr

Marsyas

Západ nebo východ slunce

Jako fotografa cokoliv, je né turisti z Německa:-) Nejlepší z tohohle výběru je asi to slunce, s tím se pracuje skvěle…

beer

Bouřka