Avatar uživatele
Kamionacka09

Jaky pripravek muze byt lepsi Gynex nebo Femigard?

Mate nekdo s nejakym z nich zkusenosti?
Doplňuji:
Ano annas jde mi o upraveni ciklu a tehotenstvi bych v pristich mesicich taky uvitala jsem od srpna po telisku a mam to uplne rozhazeny.A moc vam obema dekuji za odpovedi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 4179 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Všechny extrakty od fy Energy mám vyzkoušené , střídám je s podobnými z fy Diochi, aby si tělo na ně nezvyklo, protože je užívám od založení Energy, tj. asi 15 let. Před tím jsem se léčilla homeopattií. Tato alternativní medicína mě „postavila na nohy“, když mě lékaři nepomohli.

Poznámka: Energy Gynex = Estrozin Diochi.

Zřejmě vám jde o otěhotnění, jak jsem zjistila podle charakteristiky Femigardu. (Gynex má širší uplatnění, takže beru z jiných důvodů). Odebírám časoopis Energy, v němž lze najít poděkování žen, jimž přípravek pomoh.l. Zabral i u zvířat.

Dcera mé známé užívala kvůli otěhotnění Estrozin – musel brát i její manžel – podařilo se…

Těžko radit – u každého zabere něco jiného. .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Gynex i ostatní přípravky od Energy máme doma, ten druhý ani neznám, ale se vším od této firmy jsem spokojená, už léta užíváme sirupy i doplňky stravy. Co se týče konkrétně Gynexu, tak po vysazení antikoncepce mi to vynechalo i měsíc, poté jsem si vzala Gynex a přišlo to hned :) Dobré i na menstruační bolesti a všechno, zkrátka můžu jen doporučit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví