Danarny

Jaký přehrávač zvládne přehrávat jednotlivé díly seriálu?

Když marodím a pouštím si na PC různé seriály, nebaví mě po každém díle vstávat a pouštět další díl, není nějaký přehrávač, na kterém bych nastavila přehrání všech dílů jeden za druhým? Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud máte Windows Vista nebo Windows 7, tak ve složce, kde máte seriály, je nahoře menu a tam zvolíte Přehrát vše.
Pokud máte Windows XP, tak je to v levé lište tam.
Doplňuji:
Já používám Windows Media Player a jsem s ním spokojený. Doporučuji.

Další odpovědi
arygnoc

univerzálny prehrávač je KMPlayer.
podporuje i funkciu „přehrát vše“, resp celý adresár. Ďalšie diely s dajú púšťať i napr pomocou klávesnice (Page Down) či myšou.
Funguje pod všetkými woknami, má českú lokáciu a je zadarmo.

paya

Jakykoliv prehravac, ktery podporuje tvorbu „playlistu“. Muj oblibeny je VLC http://www.vi­deolan.org/vlc/