Natee

Jaký předmět jste na základce měli nejraději?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jiná odpověď..

Asi hudební výchovu,měli jsme perfektního učitele,hrál v kapele na bubny.

Další odpovědi
briketka10

Jiná odpověď..

výtvarnou výchovu, měli jsme bezva učitelku a díky ní jsem se sestrou dostaly na Grafickou školu, potom mě bavil dějepis, literatura a hudebka..

WeeBear

Cizí jazyk

Základka šla mimo mě, ale angličtina mi jako jediný předmět opravdu šla. 🙂 Mimo to jsem milovala výtvarku a hudebku, ale to většinou učitelka hrála chudák sama na klavír a nikdo nezpíval.. Tak si to teď, na střední, vynahrazuju účastí ve sboru.. 🙂

jendahun

Jiná odpověď..

Výtvarnou výchovu,literaturu a dějepis.Pokud jsem z toho nebyl zrovna zkoušený.Kupodivu jsem v pozdějších ročnících měl rád i občanskou výchovu – nebo tak nějak se to snad jmenovalo.Když se trochu probírala filosofie a náboženství,po­litika už moc ne.

quentos

Cizí jazyk

bohužel jsme ho měli jen v 5. třídě a následně na gymnáziu ;{/>

anonym

Český jazyk

Heřman

Jiná odpověď..

INF a SMK prostě PC.

Tíšek99

Jiná odpověď..

samicek333

Matematika

ale ani dějepis není špatný, baví mě jich víc

lexx

Fyzika

A obzvláště elektřinu, magnetismus a optiku.
Mechaniku a teplo méně.