Drap

Jaký používáte toaletní papír ?

Pokud používáte jednovrstvý a nebo dvouvrstvý, tak budete muset změnit návyky.
Podle směrnice EU se od 20.září 2012 bude dodáívat do maloobchodní sítě pouze papír tří a vícevrstvý. EÚ totiž potřebuje na každé ho*no minimálně dvě kopie.

Odpovědi
www

Další z bezva nápadů EU !!
Kam se ještě proboha s tímto spolkem dostanem ?
Ještě že zachvíli (doufám, že delší) chcípnu 😁.

ten který je

Zlatí komunisti,to jsem používal Rudé Právo.:-)

Michal Kole

Zjistil jsem že exituje dokonce vlhčený a to jsem čuměl v obchodě, že to existuje.

Na konečník jsem jej teda netestoval 😁

led

Vy ste nečítali doplnok k tej smernici? Po použití originál vyprať, alebo recyklovať