Pokročilý

Jaký používáte překladač do cizích jazyků?

Pokud jste spokojeni prosím o nápovědu a stránky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem spokojena s Google client for translate. Stačí zadat do vyhledávače např. google translator a vyjedou vám stránky pro stažení.
Pak mi stačí jakýkoli text ve Wordu, na internetu dát do bloku (označit) a text se po kliknutí na jednu ikonku přeloží.
Ale nezapomeňte, že jde jen o stroj, takže překlad není stroprocentní, ale to u žádného překladače.
Pro slovíčka používám Seznam.cz

Další odpovědi:

Zlatý

Já používám slovník na Seznamu. Najdete nad lištou nahoře.

Zlatý

Já používám Google překladač. Jednou zde byla řeč o liště Google tak jsem si ji nainstaloval ani nevím jak a super.
Jakoukoliv stránku na kterou se dostanu, mohu okamžitě jedním kliknutím přeložit, nebo si nastavím okamžité překládání. takže jako když listuji v českých stránkách. Je to samozřejmě doslovný překlad ale k orientaci stačí. Podstatné je že nemusím nikam nic vkládat ani kopírovat.
Doplňuji:
1popelka1 : Rozumím tomu dobře ? Ten Google client for translate je třeba ztáhnout do kompu ?

Zlatý

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Ano, rozumíte tomu dobře. Mám dojem, že jsem ho stahovala ze Slunečnice - http://www.slunecnice.cz/…

Zlatý

mosoj

Díky !

Zlatý

1popelka1

Nemáte vůbec zač. Opravdu jsem s ním spokojená, ostatní online překladače mě zklamaly... Používám ale jen angličtinu, takže nevím, jak ostatní jazyky.
Ještě není špatný online překladač - http://www.online-slovnik.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.