lerak14

Jaký používáte překladač do cizích jazyků?

Pokud jste spokojeni prosím o nápovědu a stránky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jsem spokojena s Google client for translate. Stačí zadat do vyhledávače např. google translator a vyjedou vám stránky pro stažení.
Pak mi stačí jakýkoli text ve Wordu, na internetu dát do bloku (označit) a text se po kliknutí na jednu ikonku přeloží.
Ale nezapomeňte, že jde jen o stroj, takže překlad není stroprocentní, ale to u žádného překladače.
Pro slovíčka používám Seznam.cz

Další odpovědi
BEAES

Já používám slovník na Seznamu. Najdete nad lištou nahoře.

mosoj

Já používám Google překladač. Jednou zde byla řeč o liště Google tak jsem si ji nainstaloval ani nevím jak a super.
Jakoukoliv stránku na kterou se dostanu, mohu okamžitě jedním kliknutím přeložit, nebo si nastavím okamžité překládání. takže jako když listuji v českých stránkách. Je to samozřejmě doslovný překlad ale k orientaci stačí. Podstatné je že nemusím nikam nic vkládat ani kopírovat.
Doplňuji:
1popelka1 : Rozumím tomu dobře ? Ten Google client for translate je třeba ztáhnout do kompu ?

dudu

http://www.pre­kladactextu.cz/

1popelka1

Ano, rozumíte tomu dobře. Mám dojem, že jsem ho stahovala ze Slunečnice – http://www.slu­necnice.cz/sw/cli­ent-for-google-translate/

mosoj

Díky !

1popelka1

Nemáte vůbec zač. Opravdu jsem s ním spokojená, ostatní online překladače mě zklamaly… Používám ale jen angličtinu, takže nevím, jak ostatní jazyky.
Ještě není špatný online překladač – http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac