smile11

Jaký používáte Microsoft Excel? Když já 7 je to dobrý?

Děkuji předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně máte na mysli jeden z novějších verzí Excelu nebo spíš kancelářského balíku Microsoft Office, neboť verze 7 je velice stará, tuším, že to byl nějaký Office 2000.

Používejte takovou verzi Microsoft Office, jaká Vám prostě vyhovuje. Z bezpečnostních důvodů doporučím používat podporované verze, poslední podporovanou verzí je verze 2003, které bude končit podpora příští rok.
Pokud máte Office 2007 či novější, není důvod upgradovat, pokud Vám nejde o některá nová vylepšení či funkce.

Další odpovědi
suaeda

Dobře umím pracovat s verzí XP až 2003. Nyní mám jako jediný v práci nainstalovánu verzi 2010 (je podobná verzi 2007) a zatím se stále seznamuji. Hodně věcí (nastavení, funkcí a různých vychytávek) je ukryto většinou někde jinde a jinak se nastavují.

Reuef

pouzivej ten ktery ti vyhovuje je to uplne jedno…

ivzez

Dobrý je umět dobře pracovat v Excelu.
Na verzi nezáleží.