suaeda

Jaký používáte antispyware?

Nedávno zde byla otázka ohledně antiviru. Dnes je možná ještě důležity mít nějaký dobrý antispyware. Osobně jsem dříve používal Spybot, nyní jsem zkoušel „Superantispyware“.

Nejlepší odpověď
Bedy

Dnešní antiviry, včetně těch free, mají i antispyware ochranu, proto nevidím důvod tam mít extra antispyware, který se akorát může s tím antivirem prát (dva spuštěné rezidentní štíty nedělají dobrotu).

Osobně dobré zkušenosti mám s Microsoft Security Essentials, který je nástupcem antispywarového programu Windows Defender, známého z Windows Vista a Windows 7.
Pozn.: Windows Defender, co je ve Windows 8 a novějších, tak je to de facto Microsoft Security Essentials, ovšem s názvem Windows Defender.

Další odpovědi
BblackK

Eset NOD32 funguje na oboje, zatím max spokojenost.

Yap

AVG