Fildas

Jaký posloucháte hudební žánr???

Nejlepší odpověď
anonym

RŮZNĚ

Otázka je tu už po několikáté, dokonce ve stejné rubrice.
To tak neodbytně potřebuješ mermomocí bodík za otázku?
Anebo jen neumíš hledat v modré liště?

Další odpovědi
dědapetr

Rock

také Metal,ale i vážnou hudbu a také tu z ostatních která se mě líbí.

quentos

RŮZNĚ

podle nálady … rock, moderní country, jazz, ba i občas metal či vážnou

Ponytail

Rock

Nejčastěji rock, ale nebráním se ani klasice, popíku apod.

arygnoc

RŮZNĚ

jazz, swing.

ale i jiné.

dechovku nééééééééé!

Natee

RŮZNĚ

Většinou podle nálady..

Jikra

Heavy Metal

DusanOrlik

Pop Music

LadyGaga

casey

Hip-Hop

rap uz 20 let. V ty dobe to tady malo kdo znal, ale poslechnu i jine zanry.
Branim se metalu, folku,trampske, cimbalu, ale nevadi mi country ani dechovka.

jendahun

RŮZNĚ

Mám rád Matušku,Mayera,Gom­bitovou,Gotta,Špi­narovou a prostě staré zpěváky – sentiment.Poslední dobou jsem si stáhl písničky Landy a celkem se mi líbí,taky některé slovenské zpěvačky,ale netuším jak se jmenují.Jen jednu – Kristinu- Horehronie,to je bomba.

151kbar151

RŮZNĚ

Tak třeba rock, country, vážnou hudbu atd…