Nechápavé

Jaký pohyb je nejlepsi pro hubnutí ?

Chci zhubnout ale cvičení mě nebaví…
Jaky pohyb je nejlepsi pro spalovani tuku ?

Nejlepší odpověď
Drap

Jakýkoli pohyb je dobrý. Pokud nechceš klasicky cvičit, vhodný je běh, nebo chůze.

Další odpovědi
Lamalam

Sex.

Kelt

Každý pohyb má v tabulkách vyznačený energetický výdej. Tedy i sezení, ležení, tam je to nejméně. Potom chůze, sport. Pozor, v jídle je uloženo velké množství energie, které se nám ukládá v těle, ale na shození je třeba velkého výdeje.

ivzez

Napřed je nutné se rozhodnout,
jestli člověk opravdu chce zhubnout
a pak se podle toho zařídit.

Není cvičení jako cvičení,
a kdo chce zhubnout,
si najde i vhodné cvičení …

Takže konec s výmluvami!

gecco

Plavání, pak vytrvalostní běh nebo rychlá chůze, cyklistika.

anonym

Sex,sex,sex,přes den jez jen jen střídmě,nekalorická jídla,ryby bez přílohy,hodně zeleniny,s jídlem přestaň v 17 hod,pak jdi na sex,potom si po čísle dej hodinku pauzu,dej si vodu a znova na to vlítni,
druhý večer to samé a to opakovat od pátku do neděle a po týdnu mi napiš jako to dopadlo.

Roman71

Taky nijak nesportuji. Svižná chůze (tak 30minut denně) jednou za měsíc až dva si jít do haly zaplavat, přes léto si o víkendu vyrazit někam na kole a hlavně žádné pozdní večeře. Myslím, že to na štíhlou postavu a udržení kondice stačí.

Aspoň u mne to tak funguje :)

PetrXY

Ruce sevřít za zády, a mít pevně zavřenou pusu.

ivoschovanec

Pokud nejsou problémy s pohybovým aparátem, tak dva nejúčinnější systémy pro hubnutí jsou: tabata a hiit. V případě zájmu o cvičení s osobním trenérem:
http://www.ivos­chovanec.cz/

nutrimax.cz

Jestli chceš zhubnout a cvičení tě nebaví, tak doporučujeme sacharidové vlny. Je to opravdu osvědčená dieta.

Zdroj: http://magazin­.nutrimax.cz/sacha­ridove-vlny/

Fitlio.cz

Pokud nejlepší vyhodnocuješ podle spálených kalorií a zajímají tě sporty na zimu tj. v hale nebo tělocvičně, tak jsem o tom nedávno psala článek a vyšlo mi:
5 sportů, kterými spálíte v zimě nejvíce kalorií
LIS 05, 2014by MINIin CVIČENÍ
Hezké počasí je definitivně pryč, takže své sportovní aktivity přesouváme pod střechu. Pojďme se podívat, které indoor sporty nám pomohou spálit nejvíce kalorií a shodit tím pádem nějaké to kilčo :)

  1. Squash – spálíš až 3 700 kJ za hodinu
  2. Tenis – spálíš až 3 500 kJ za hodinu
  3. Spinning – spálíš až 3 500 kJ za hodinu
  4. Taebo – spálíš až 3 000 kJ za hodinu
  5. Plavání – spálíš až 2 800 kJ za hodinu

Podrobněji: http://fitlio.cz/5-sportu-kterymi-spalite-zime-nejvice-kalorii/

GabulkaA

Hubnutí není jen o pohybu… ale hlavně o stravě. Já jsem třeba držela ketonovou dietu. Kila letěla dolu sama… a pak jsem si sem tam šla zaběhat a super, krásně jsem to hubnutí podpořila.

Sabulak

Ahoj, mohla bys prosím hodit info, jakou tu dietu jsi držela? A taky jak se ti držel?

Cizecek.M

A taky prosím ještě i info o jojo… Nenaslal? Nebo nebojíš se ho?

Honzin8

Ahoj, jojo, je to tak. Já si myslím to samé. No, nicméně… Jakou dietu jsi držela? A jak jsi spkojená s výsledky? Koukám, že ses rozhodla pro ketonovou dietu. No, podle čeho ses rozhodovala, jakou zvolit?

gecco

Lamalam, (y), bohužel – palce už mám pouze vlastní, přirostlé…
😉