SonsyMite

Jaký podobný program jak malování?

Odpovědi
Michal Kole

Gimp, PhotoFilter (ten je jednodušší, ale umí hodně)

Sůwa

Mimo běžných grafických programů třeba Inkscape ( free ).

mosoj

Sůva mně zastoupila. Ptáš se na „malování“ a to je vektorový editor. Všichni ti doporučují bitmapový.
Z neplacených znám také jenom Inscape a z placených je solidní a laciný Zoner Callisto.
Doplňuji:
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/vek­torove_editory/

Amie

Zoner Photo studio – dají se tam také upravovat obrázky atd.
Microsoft office

A pak další, které jsou již přímo v počítači (když dáš otevřív obrázek v programu). Já osobně kombinuji Malování a Zoner