Jaký počítač je tichý?

Jaký tichý notebook byste doporučili?

Odpovědi
Děda Louda

Jakýkoli ve vypnutém stavu.

led

1 – S pasívnym chladením (bez ventilátora) a bez klasického mechanického harddisku.
Sú to napríklad ultratenké NB, bez rotačných častí (nemajú ani CD mechaniku), používajú SSD disk, prípadne netbooky.
2 – ako informatívne ponúkam slovenskú stránku: http://www.kau­f.sk/q/ssd%20­disk%20256gb/?z­=800 tu si všimnite možnosť použitia NB bez mechanického HDD len s diskom SSD, konkrétne typy s cenou si vyhľadajte na českých stránkach…

Nechápavé

Ten co je vypnutý :)

Nespi

Já mám teďka nový notebook HP 250G, je sice strašně tichej, ale jinak nedoporučuju, protože co se výkonu týče je to dost hrůza.

talka

Špunty do uší!

cochee

Když je notebook tichý, tak je buď dost drahý, nebo naopak málo výkonný. To je obecné pravidlo. Doporučit nic moc nelze, není to žádná zákonitost, takže zkoušet model od modelu. Nejtišší počítače jsou stolní, které jsou poskládané s tímto záměrem, to pak může být opravdu „šepot květin.“