MasterKing

Jaký počítač je silnější na hraní her?

Chtěl bych se zeptat jaký je podle vás lepší počítač na hraní her:
http://imageshac­k.us/photo/my-images/705/bez­nzvuqn.png/
http://imageshac­k.us/photo/my-images/442/3038­6068.png/
Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Nepoužitelné odkazy pro odpověď.
Na hry jsou tzv. herní PC. Pokud jsou oba herní, zajímej se ve srovnání alespoň o velikost HDD, RAM a grafiku.
Doplňuji:
Sorry, procesor snad nejdříve.

Další odpovědi
cochee

Málo RAM v obou případech; frekvence procesoru je naprosto nic neříkající, pokud není zároveň uveden model procesoru; grafika nVidia byla i v době svého uvedení (cca 2003 nebo 4) pouhý mainstream, grafika Intel nepodporuje vertex shadery ( = některé 3D výpočty neumí a zdržuje počítač jejich převedením na CPU); resumé: na hry (moderní) oba dva PC nevhodné.

BANAN93

co to má bejt ??????
Doplňuji:
já na těch tvejch odkazech nic nevidim

Reuef

na hrani her neni dobrej ani jeden…jestli teda nemyslis Solitaire nebo Miny

Michal Kole

Procesor Core i5 /i7 (řady 3×xx Ivy Bridge)
rám minimálně 8 GB
Grafika Geforce GTX650/690