Jaký pocit u vás vyvolává…

… zvuk sirén u hasičů,rychlé a policie?!

Nejlepší odpověď
anonym

Zvuk sirén patří jako všechno ostatní k našim životům. Vždycky doufám, že zrovna ta, kterou slyším nese se sebou naději na záchranu a nikoliv smrt.

Další odpovědi
hanulka11

Stísněný pocit- vždy to znamená ,že se něco stalo

aramah

Nepříjemný a mrazení v zádech…

Drap

Šok.Vždy ve mně hrkne, a začnu přemýšlet co asi se tak mohlo stát.?

sevos

Pořád se něco děje.

vlk samotař

Vždy mám husí kůži.

led

Zvýšenú pozornosť

Sůwa

Pocit žádný, jen že asi někde hoří, nebo někdo potřebuje rychle pomoc. V případě policie to může být, že třeba spěchají na fotbal.

Lakeysha

začne mi kladívko středního ucha klepat do kovadlinky, vibrace jde do šneka a vyvolává sluchový vjem.

hanny 2

Říkám si – zase někdo nešťastnej!

Lukasy

Vubec nic možna u policajtu že se to nestava tak často tak se podivam jinak u sanitky je to uplně běžne.