mike beneš

Jáký počet gigabitů/terrabitů je už uložen na internetu?

Jakou má už paměť?

Nejlepší odpověď
huxa

dle jistých zdrojů bylo v roce 2010 na internetu 5 milionů terabajtů dat.
Ovšem je velmi těžké definovat „data na internetu“-všechny jsou na harddiscích v serverech, ovšem mohou být i v počítačích, mobilech, apod., není to, jak říkali v IT crown:
„Internet je černá krabička s jednou LEDkou, která je schovaná v Londýně, na vrcholu Big Benu, kde má nejlepší signál. Z té vedou spojení na všechny strany světa“.
Takže nelze říct, jak je internet veliký.

V roce 2013 se udávalo kolem 20 milionů terabajtů.

Dle mých skromných výpočtů by ovšem měli mít všechny existující disky maximálně velikost 24 miliard terabajtů, tudíž tisíckrát více 🙂

Další odpovědi
jáára

bez porna se vejde na 2 dvd

MrnousakCZE

yottabyte