Arai

Jaky plugin je na pocitacove stranky (grafiku) napr fb?

Ahojte potreboval by som poradiť . Na žiadnej stránke mi nezobrazuje obrázky ako napr. smajlík. NA fb mam iba veci kde možem písať žiadne pozadie. Aký je na to plugin?

Odpovědi
Nespi

Žádný plugin na to neexistuje. Obrázky se načítají automaticky. Existuje posloupnost načítání jednotlivých elementů na webu. Mezi prvními jsou texty, html a css kód a různé scripty. Obrázky patří mezi poslední načítané prvky. Pokud se nenačtou může to znamenat, že máš pomalé připojení k internetu nebo zrovna dochází k nějakému výpadku internetu. Prohlížeč tak načte jen to nejdůležitější a obrázky odsekne a nenačte. Typicky se to stává při připojení přes pomalý mobilní internet. Pochopitelně je tu i varianta, že měl nějaký výpadek Facebook. Je také možné, že jen došlo k nějaké chybě načítání. Doporučuji zkusit stránku znovu načíst (F5) nebo načíst kompletně odznovu (CTRL+F5). Mohlo by to pomoci.