Hanelore

Jaký plat mají zaměstnanci psího útulku?

platové podmínky

Nejlepší odpověď
anonym

Psí útulky jsou buďto soukromé neziskové organizace nebo jsou zřizovány a financovány obecním úřadem dané obce. Takže o platu jako takovém se snad ani nedá uvažovat. Nikdy není dostatek sponzorů a práce dobrovolníků je také nehonorovaná. Každý útulek má finanční potíže a placených „kmenových“ zaměstnanců má co nejnižší počet. Zajdi si do nějakého útulku a zeptej se přímo tam.

Další odpovědi
mojitek

asi jako prodavačky v samošce,čili hodně malý..

venkovan

Mizerný – zpravidla, pokud to není psí útulek zřizovaný městem. potom podle tabulet pro veřejnou správu.