Demka

Jaký pes se hodí do panelového bytu?

Dobrý den,
nechtěl bych ale psa úplně malého, alespoň 30 nanejvýš 35 cm. Jsem kluk, takže matezáček a ani bišonek nepadají v úvahu. Potřebuji někoho s kým je sranda, ale dá se dobře vycvičit, nesmí být moc drahý!! Chodím ještě do školy, takže musel by být nějakou dobu doma sám, ale spotuji, takže jsem schopen mu to vynahradit dlouuuuhou procházkou v parku. Máme sousedy, takže by neměl být uštěkaný… existuje tenhle pes mých snů??

Odpovědi
iwetax

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic mě nenapaná. Obecně platí, že psi na míru jsou v útulku, kde pracovníci znají jejich celkovou povahu.

Chcete si pořídit raději štěně, abyste si ho sami vychovali? Jenže každé štěně má zděděnou určitou povahu a vlohy, které ještě nemusí být zřejmé. Dospělý pes je hotový a v útulku Vám jeho povahu pravdivě popíší. Chcete mazlíčka k televizi? Není problém. Chcete ostražitého hlídače? Najde se. Chcete sportovně založeného kamaráda pro volné chvíle? No tak těch je tam nejvíc! Chcete doma loužičky a rozkousané boty? Pak si pořiďte štěně a vychovávejte ho. Máte na to opravdu nervy a dostatek času?

sejtanka

do bytu jsou vhodní shi-tzu,nebo knírač,ale pokud s ním nebudeš chodit dost často ven,pořid si raděj zakrslého králíka.:-)