Okavango

Jaký PC program mi spojí například 16 snímků tak aby všech šestnáct snímku najednou beželo vteřinu?

Nejlepší odpověď
anonym

Umí to AVIDEMUX … pojmenujte všechny obrázky číselně tak aby navazovaly za sebou tedy 1.jpg, 2.jpg, 3.jpg a tak dále …

v AVI DEMUX pak otevřete první a on si automaticky načte všechny v řadě do video sekvence …

před uložením pouze nastavíte framerate na 16fps a uložíte jako video soubor avi, formát videa doporučuji xvid nebo h264

Další odpovědi
SeptikB

Otázka je nejednoznačná, protože „16 snímků najednou za sekundu“ může znamenat:

  1. 1 snímek za jednu šestnáctinu sekundy
  2. 16 snímků trvající 1 sekundu, které se všechny překrývají přes sebe ve videu trvajícím 1 sekundu
  3. 16 snímků zmenšených tak, aby se vešli vedle sebe na video trvající 1 sekundu.

V každém případě lze použít libovolný program na editaci videí (Windows Movie Maker, Sony Vegas), postupy můžu dodat po upřesnění 🙂