Avatar uživatele
ptáč

Jaký parfém doporučíte na chleba?

Pekl jsem chleba, když byl ještě syrový, těsto bylo krásně nadýchané, mělo pěknou barvu. Nicméně po upečení bylo zcela jiné, černé. Na odříznutí nepěkného uhlí jsem použil pilku s jemnými zuby; úhlovou bruskou jsem v kuchyni prášit nechtěl. Jenže chléb je teď cítit spáleninou, páchne po mrtvole. Dá se to překrýt nějakým deodorantem, parfémem? (citronový nechci)

Zajímavá 0 před 3214 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Chanel No.5 …
😁
Máš dvě možnosti:

  • buďto máš dostatečný hlad a chleba sníš
  • nebo jej vyhodíš a upečeš si nový

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michèle

Parfém na chleba? Fakt? A to ho jako chceš potom ještě jíst? A to myslíš vážně? Já bych na něj asi dala jak říká gecco Chanel, nebo Versace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jurek

Já mám momentálně tento https://www.no­tino.cz/hugo-boss/boss-the-scent-toaletni-voda-pro-muze/
A je skvělej, fakt asi nejlepší, jaký jsem kdy měl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Xenka

Jurek taky jsem hledala diskuzi na parfémy a vyjela mi tato :D Nicméně zadání je divné, že :D
Ale tento parfém, co píše, jsem koupila letos k narozeninám muži, fakt krásně voní 🙂
Ted se dívám na nějaký parfém pro mě, chci zkusit něco jiného :) Asi taky zajdu do toho Notina osobně si parfémy vyzkoušet.
Hele a co by sis jako chlap přál za dárek? Porad mi něco na Vánoce pro chlapa .

před 2364 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

No taky jsem si toho pak všiml 🙂 🙂
jj voní krásně.
No to je těžké hele. Ale tak třeba mě docela zajímá elektronika…Lákají mě chytré hodinky a VR (virtuální realita) různé ty brýle apod :)

před 2356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

hm, dobrý typ, díky, podívám se, co se prodává, to by mohlo být fajn :)

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

gecco, tak hlad mám, trochu by zbylo i pro králíky. Ale vyhazovat takový chleba každý den nemůžu.

před 3214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Stačí trocha praxe – a nebudeš jej připalovat.
😉

před 3214 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek