Lucimia

Jaký pánský holící strojek?

Chci dát příteli k narozeninám holící strojek, páč se holí denně obyč. žiletkama (musí do práce) a není to tak dokonaly jak by to bylo strojkem (si myslim 🙂.
Tak se chci zeptat, jaký pánové používáte strojek? Mám koukat i na cenu nebo stačí i něco levného? Máte někdo strojek s 5 hlavicemi je to lepší než se 3? Viz. např. tento odkaz: http://aukro.cz/i­tem1243035981_ho­lici_strojek_ke­mei_5_britu.html
nebo
http://aukro.cz/i­tem1257856581_ho­lici_strojek_phi­lips_hq_6990_su­per_lift_cut.html
Díky za rady a zkušenosti 🙂

Nejlepší odpověď
mojitek

no vitejte zpet.
Strojek s 5ti brity neznamena ze je lepsi.jde o to jak jsou ty brity ostre a jak dlouho vydrzi ostří.Sel bych do osvedcenych znacek,maji to v kazde vetsi drogerii a obcas maji i akce za dobre ceny

Další odpovědi
mosoj

Předpokládám ( podle odkazů), že se vám jedná o elektrický holicí strojek. Pakliže ano, tak strojek za 259 Kč jaksi asi nebude to pravé ořechové ( prostě být nemůže kdyby měl břitů deset, na obrázku má ale frézky).
Ten druhý za 1200 Kč nevím.
Pokud jste ochotná zaplatit za strojek alespoň těch 1200 Kč, šel bych do elektra a koupil v té cenové relaci nějakého Brauna s vibračními noži. Je to osvědčená a vyzkoušená značka.

Jenom bych chtěl podotknout, že holení dnešními vícebřitými žiletkami žádný elektrický strojek v dokonalosti a rychlosti nepřekoná. Je to ale také otázka osobního pocitu a zvyku. Někdo nesnese holení žiletkami, jiný zase el. strojkem

bobánek

Před rokem jsem si koupil holící strojek PHILIPS(elektric­ký).Se třami plovoucími planžetami,A nedám na něho dopustit.A nebyl ani moc drahý,stál 1500kč

anonym

ten pětifrézkový čínský zázrak jsem také pořídil a velmi rychle se ho zase zbavil. Není dobrý, ačkoliv je ta cena skutečně lákavá a strojek je na venek vyroben kvalitně, neplní svůj účel dost efektivně …

zaměřte se spíš na osvědčené výrobce
http://holici-strojky.heureka.cz/
… a pod tímto odkazem to máte i s recenzemi

sežazeny jsou podle toho jak jsou s nimi zákazníci spokojeni, když vyberete jeden z těch prvních pravděpodobně neuděláte chybu

led

manžel hovorí: niet nad dobrú britvu a pevnú ruku.

tyna.ryglova

Ahoj, já holícím strojkům taky vůbec nerozumím. Našla jsem si pěkné srovnání na https://www.tes­tino.cz/zastri­hovace-vousu a vybrala jsem přítelovi Philips,který je buďto elektrický nebo funguje na baterku a je s ním spokojený. Prý je lepší než ten, který měl před tím 🙂 .