GTA Andreas

Jaký osud čeká astrologii?

Nejlepší odpověď
mirlin

Včera večer jsem od 22.00.hodiny sledoval na Z O O M , dva astrologické pořady.
Nechci to tu popisovat,bylo by ovšem lepší,kdyby jste se pánové raději nejdříve trochu v takovém oboru vzdělávali,než budete do éteru psát takové bludy!
Naděláte tím spoustu zmatků.
Doplňuji:
Doplnění:

Dnes věda dosti pokročila a jsem rád,že žiji až v době ,kdy nás křesťanství už nemůže nijak ovlivňovat ve svých dogmatických paranoidních představách o vzniku života na planetě ZEMI !

Byl bych též minimálně upálen na hranici nebo vpleten do kola........

Další odpovědi
beer

Dokud bude stále dost lidí, kteří jí věří, do té doby bude existovat ))
Doplňuji:
Pro mirlin: odborný názor, se kterým se ztotožňuji:
http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=slovnik&ac­t=zobrazit&id­d=&pismeno=&vy­raz=1189075187&hes­lo=Astrologie

Drap

Lidstvo má rádo tajemno, tak bude i dál žít astrologie.