kajda45

Jaký/který operátor nabízí data zdarma za dobití?

Zdravím :)
Potřebuji novou SIMku na internet. Do teď jsem měla studentfone, který ale bohužel zrušili a tak hledám něco, co nabízí podobné možnosti. To znamená:
• data za dobití kreditu zdarma (buď na měsíc nebo určitý objem megabajtů)
• aby fb nežral data A/NEBO aby data běžely i po vyčerpání megabajtů, akorát s nižší přenosovou rychlostí
Děkuji moc za odpovědi! :)

Odpovědi
JájsemRaibek

Tak co vím, tak Kaktus má fb zadarmo. Jinak co jsem viděl, tak sazka mobil má MB za dobití.
Jinak ten kaktus normálně platíš, ale fb ne.

tucnakscot

Porid si mobil.cz

  • sms za 1,50
  • volani za min. 1,90
  • internet za dobyti kreditu napr. 200kc ziskas 200mb rychlych dat.

Pokud precerpas data, tak se ti internet znacne zpomali, ale porad mas internet zdarma az na 2048mb dat na pul roku zase do dobyti. 😉

wendyX

V tom případě bych doporučil ‚virtuála‘- MOBIL.CZ. Na svém webu k tomuto uvádí:

Internet zdarma na mojí
předplacené kartě-

.Žádné poplatky navíc
.Za každé dobití 200 MB internetu až na 30 dní
.Díky LTE neklesá rychlost mimo velká města
.Dodatečný objem dat pro weby a aplikace rodiny iDNES.cz
.Výhodné datové balíčky pro náročné

.Ideální pro majitele chytrého telefonu

více najdeš na www.mobil.cz