jirkajirka

Jaký operační systém v tabletu?

Který operační systém v tabletu je lepší? Operační systém:Windows 10, MS Office Mobile
Operační systém: Android™ 4.4 KitKat

Nejlepší odpověď
cochee

Když odečtu „MS Office Mobile,“ což žádný OS není (je to kancelářský balík à la Microsoft Office, ale pro Android), pak Windows 10 má údajně vlastnost přenositelnosti aplikací z tabletu na PC a naopak (netestoval jsem) a Android má tu výhodu (i ta je relativní), že prostě není od Microsoftu…

Lépe ti odpovědět nelze – neuvádíš kritéria, podle kterých by se ty OS měly posoudit.

pucipuci

Podle toho,co očekáváš,tedy na co bude více využit. Pro zábavu Android,pro práci Win.