Petrian

Jaky operacni system v mobilu mate radsi a proc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jiny

Doplňuji:
Mám docela obyčejný mobilní telefon, tak o operačním systému nemám ani zdání. Pokud bych si pořizovala nějaký lepší a kvalitnější kus, tak bych se nejprve podívala na internet a android se symbianem porovnala.

Další odpovědi
muhamed

android

Doplňuji:
Dobry je taky windows, ale symbian uz nechci v zivote videt :D

tom004

android

V pohodě šlape a je pro něj dost slušných a použitelných aplikací.

sevos

symbian

Georgo2010

android

Doplňuji:
nepřeberné množství aplikací ke stažení, poměrně stabilní systém (pokud má dostatek volného místa a není přeplácený aplikacemi)

NeroxBlack

android

suaeda

android

Doplňuji:
Symbian jsem měl a již nechci. Windows jsem si zatím neměl možnost vyzkoušet. Android na Galaxy II po upgrade z ver 2.x na ver. 4.x zatím šlape dobře.

anonym

symbian

Doplňuji:
sice je už zastaralý (S60v5), ale mám dost aplikací, které mi pomáhají