EzioR

Jaký operační systém používáte ?

Nejlepší odpověď
www

Jiný (uvěďte)

Žádný. Sem chodím jen z hloupého mobilu 😁

Další odpovědi
anonym

windows xp

Windows xp.Počítačům bohužel nerozumím a co tady nastavil syn před 5ti lety, tak to tady mám.Nepoužívám žádné programy a nic na počítači nedělám, takže na to prohlížení internetu mi to docela stačí.

fg

windows xp

Doma xp.Nevím ,na co by byla dobrá novější verze.Na chatě windows 98.

beer

windows xp

Win XP Profi original a spokojenost !!

Jikra

windows vista

anonym

windows vista

Už jsme odpovídali několikrát, i v anketě, viz jeden z odkazů:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-operacni-system

briketka10

windows vista

jsem spokojená a nikdy bych neměnila 🙂

a už to tu bylo několikrát..

marťa382

windows 7

lukas.zmizik

Jiný (uvěďte)

linux suse + windows 7

Heřman

windows 7

štamgast

windows 7

Spokojenost.

WeeBear

windows 7

Michal Kole

windows 7

Ultimate

venkovan

Jiný (uvěďte)

Ponejvíc fakultní operační systém. Ale ve své podstatě ten který mají v té či oné nemocnici.

quentos

windows xp

DusanOrlik

windows xp

No,moc spokojený teda nejsem…Ale nestěžuji si :)

Já...

windows 7

Jako jeden z prvních jsem začal využívat XP, a totéž mne potkalo u W7. Naštěstí(!) mne totéž nepostihlo u Visty…

😉

akvidzerp

windows vista