zebra8

jaký notebook z

Acer Aspire E1–531G-20208G1TMaks NX.M7BEC.002 černý – notebook nebo Lenovo IdeaPad G580 Dark Metal ? (není lenovo moc tlustý?)

Nejlepší odpověď
Bedy

Spíš bych si vybral Lenovo – má lepší procesor (Intel i5) a klidně bych oželel 8 GB RAM a 1TB disk – 4GB RAM a 500GB disk stačí. U Lenova se mi líbí i to, že řada obchodů ho nabízí bez operačního systému – je to lepší z toho důvodu, že když si koupíte nový počítač/notebook, tak je tam předinstalovaná řada reklamních programů a jiných blbostí, které akorát zpomalují a prakticky užitek nepřináší. Nebo jen na nějakých 15 či 30 dní.
S Lenovem obecně mám výborné zkušenosti, za to Acer nic moc.