huxa

Prej že oba vychází na stejno :) také mám radši Toshibu a Asus proklínám, nicméně po HW stránce je tento Asus daleko lepší, nemá jen integrovanou grafiku, nemá pentium ale i3 na vyšší frekvenci, HDD bych ale tak malý nesnesl a vyměnil ho alespoň za 750GB. Ramky to samé, rozšířit na 8GB, takže by ve výsledky vyšel o tři tisíce dráž, ale ta toshiba je ubohá.
Doplňuji:
a nemáš dylema, ale dilema…

Orange

Designově se mi nelíbí ani jeden. Vzal bych třeba něco takového: (v dané cenové hladině a rozměru) http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=105140081­2K30001YZ8

Huxo, přijde mi, že plácáš od cesty. Rozdíl mezi Pentiem a i3 poznáš maximálně při testech výkonu. 4 GB RAM je dnes víc než dost. Pokud nejsi notorický stahovač filmů, které si na HDD syslíš, tak ti stačí 200 GB.

Bedy

S Toshibama mám dobrý zkušensoti, můžu doporučit.
Ono záleží k jaké činnsoti bduete notebook používat. Poíkud to bude notebook na hraní her nebo na práci v náročnějěších grafických programech, tak lepší bude Asus.
Pokud to bude notebook na internet, na nějaký film nebo na skladování různých věcí, bude lepší Toshiba.

Victories

oki… mám dilema :D:D:D, no jako já mela jedinej problém s toshibou za 6 let coz je doost dobrý… mám externák takze velikost moc neresim Ramku mi nedoporucili rozsirovat ale budiz… na pocitac nejsem zavisla a mám ho pouze na net a filmy

huxa

kdo ti ramky nedoporučil rozšiřovat? jestliže jej máš pouze na internet a filmy, i ta toshiba plně bude stačit.

Orange-já plácám od cesty? přinejmenším nekritizuji vzhled, na který se tazatelka určitě dívala a nedoporučuji nefunkční notebook.
Jistě, poznáš jej pouze při zátěži, což od těchto věcí většina lidí chce-výkon. 2GB jsou minimální pro chod win 7/8, a 4GB budou víc než dost? docela hloupost. Jestliže počítat používáš pouze na napsání nějakého textového souboru a brouzdání odpovědí.cz, věřím, že ti 200GB stačí, většině lidí ovšem nikoli.

Victories

Jj notas pouzivam pouze na filmy a surfováni po internetu, ale slysela jsem uz asi 4 názor ze ten Asus je lepší, takže pujdu asi do asusu děkuji velice.. kdyby jste ěkdo našel do 11 tis lepší notas beru :D