peterd108

Jaký notebook vybrat na studium?

Půjdu na SŠ a potřebuji pomoct vybrat notebook.Jaký notebook je z těchto nejlepší: Asus X551MASX040H, Asus F551CA-SX070H, Acer E1–522 nebo Acer Aspire ES1–511? Tyto všechny mají RAM pamět 2 GB kromě Asus F551CA-SX070H, ten má 4 GB, ale má zase procesor 1,5 GHz. Stačí to? Tento Acer E1–522 má zase čtyřjádrový procesor.

Nejlepší odpověď
anonym

Počítač se vybírá podle toho, jaké programy na něm chceš spouštět – tato informace mi tu chybí – takže předpokládám, že

  1. ještě nevíš, jaké programy budeš potřebovat
  2. vůbec nebudeš ke studiu potřebovat počítač

___
Takže si nekupuj žádný – byly by to zbytečně vyhozené peníze i za počítač této nejlevnější kategorie.