hippeace

Jaký notebook vybrat?

mám 5000 kč ještě jsem schopná přišetřit dalších 5000 kč a potřebuji si koupit notebook s velkou pamětí a néé ten malý jako je eacer. jenže nemám ponětí jaký je nejlepší poradte prosím
Doplňuji:
nejlepší vlastne ve všem proste aby mel co nejvís plusů a byl levný

Nejlepší odpověď
Já...

???

V ČEM „nejlepší“? NA CO „nejlepší“?

???

Zkus jakýkoliv velký, s velkou pamětí a néejsr.

Ufff…

Další odpovědi
Berušinka

Já mám Acer – podle mýho ex jsou to ale největší „šunty“, ten by doporučil Asus nebo HP …

ReHu

A za jak dlouho našetříš zbytek?
Za pár měsíců již zboží, co je teď, nebude a zase budeš hledat ten nej.
A za málo peněz moc kvality nebude.

Pecudka

Mám ASUS A52J,čtyřjádrový 320GB, jsem spokojená, vestavěná webkamera, mikrofon

led

treba presne definovať požiadavky:
1 – kancelárske práce
2 – grafické – multimédiá
3 – hry
4 – wifi, iné možnosti pripojenia
5 – výdrž na batérie
6 – sledovanie TV a iné porty
7 – cena

keď si toto premyslíte,potom začnite vyberať

jennysh

http://shop.sof­tcom.cz/eshop/?c­ls=stoitem&sti­id=103244 Sonny VAIO Nevím ale,Zda-li je pro vás dostačující,Já tyto značky řádím mezi ty kvalitní. A do 10 tisíc,to se velmi blbě hledá. Ale tento by vám mohl vyhovovat.

DDarent

předpokládam že rovnou s OS Windows7 a výkonnou baterkou. tyto dvě věco dohromady stojí 4000kč taže notebook za deset je vlastně za šest. Navíc notebooky se v dnešní době přestávají kupovat i dokonce vyrábět. Převahu dostávají elektronické ,,tablety''(ne­myslim to co se poliká(v 1. pádě je to tablet)). počkat si na Ipad 2 a koupit ho za 11500Kč. http://www.al­za.cz/tablety/18852388­.htm
DOtykové obrazovky vládnou.

anonym

= za cenu 4 299 Kč
= Toshiba AC100

zde http://notebo­oky.heureka.cz/toshi­ba-ac100-10w-pdn01e-004015cz/

foto http://goo.gl/l9AIR

je extremne lehky, vydrzi velmi dlouho na baterii, pohani ho kompletne reseni od nVidie takze nechybi ani podpora prehravani HD Videa. cena asi 4200,– neni vubec spatna.

Perfektni vybava pro internet (prohlizec, instant messegery) nechybi hancelarsky balik, ale i 3d hry, atd, atd ..

bohuzel neznam presne vase pozadavky, takze rada neni uplne sita na miru.

paměť notebooku stačí na jakoukoliv jeho činnost, a tu odkládací si můžete rozšířit třeba SD kartou.