babča

Jaký notebook je vhodný pro pátnáctiletého kluka?

asi 10.000,– Kč

Nejlepší odpověď
led

Ak to chce na hry, tak asi len v sekači. K tomu hracie ovládače a pod. Nový výkonný hrací NB asi len nad 10000 Kč.
Doplňuji:
Aleksandra,
potom nerozumiem, prečo chcú a „potrebujú“ deti práve tie drahšie…

Další odpovědi
Elk

Jestli máte doma klasický počítač, kdy se dá přípojit i doma na wifi, tak bych tozhodně doporučil mininotebook. Je lehký, skladný a udělá naprosto stejnou službu, jako klasický notebook. Jediná nevýhoda je, že nemá DVD mechaniku, takž je to bez CD, ale já ho mám už 2 roky a velký bych opravdu nechtěl. A cenově se vejdete do 8000 Kč. Myslím, že by to byla dobrá volba.

alexandra

Led asi zaspala dobu,za 10 000,– Kč už koupíte super Notebook,lepší než jsem koupila celý počítač před 3 lety,za který jsem dala 35 000,–Kč.Nezáleží jestli má kluk 15 let nebo 30,ale už kupte kvalitní notebook,protože za pár let by mu už nestačil.Ať má dvoujádrový procesor,3–4 GB ram a lepší grafiku,kvůli hraní her.Na HDD až tak nezáleží.Ale musíte si hlídat akce,např.v OKAY nebo v nějakém elektru.Teď jsou super slevy.Jinak Netbook je dost malý a hodí se hlavně,pokud ho bude chtít nosit sebou.A Notebook se hodí,pokud ho bude mít spíše doma.
Doplňuji:
Pro Led: Asi proto,že nevědí,že se dají sehnat ty dobré už levnější,třeba v akci,ale těžko v sekáči.Tele­vizi,která stojí 15000,–,taky koupím za 10000,– a můžu toužit po té za 40000,–kde jsou funkce,které mi budou k ničemu. Ceny počítačů jdou strašně rychle dolů,ale taky musíte porovnávat parametry.Vždycky budou nějaké novinky,které budou drahé.