Tereza1234

Jaký notebook je pro ,,mě nejlepší''??

Jaký si mám vybrat notebook ??-Jdu na SŠ ,obor Grafický design a nevím jaký notebooku by byl pro mě nejlepší …
Doplňuji:
Cena do cca 20 000,–Kč..Škola je zaměřená na vymýšlení logotypů,značek,náz­vů atd..

Nejlepší odpověď
anonym

Prozatím – podle mne, nepotřebuješ žádný notes…
😉
Minimálně v prvním roce se nebudete učit počítačové zpracování CAD/CAM, to budeš teptve zjišťovat ´vo co go´.
Takže jakýkoli počítač by sis nyní pořídila, stárnul by nejméně rok ´ve skříni´ nevyužitý – a za rok budou notesy někde jinde s cenou i výkoností.
Navíc teprve během toho roku zjistíš, co vlastně potřebuješ.

Další odpovědi
Alesh

Tak předně by bylo dobré říct finanční limity, že? Tak asi nějaký s kvalitním a asi i velkým displejem s vysokým rozlišením. Dále s lepší grafickou kartou. Ale záleží, co přesně budete v rámci studia dělat. Podle mě ideální by bylo oslovit s tímto dotazem tu konkrétní školu, dnes není žádný problém napsat škole mail apod.