Jaký notebook?

Chtěla bych si koupit notebook cca do 20.000Kč. Lehký, s dlouhou výdrží, jak pro běžnou práci, tak i pro hraní Sims 3. Poradí mi prosím někdo jaký?! V té spoustě zkratek, procesorů, hardwarů a softwarů se ztrácím.

Nejlepší odpověď
SinceX

😁 Tak i pro hraní hry „The Sims 3“ 😁 to mě dostalo..

Mám notebook MSI, viz. ve zdroji, tenhle notebook je vyvážený přesně: Výkon/cena.
Jediný problém je, že se neprodává s originálním systémem, ale není problém si ho u odborníka do 2000Kč nechat nainstalovat, včetně cd, které Vám potom zůstane. Notebook je skvělý jak na každodenní práci tak i na hry, například: Simulátory letadel (které jsou velice náročné na grafiku)

Zdroj: http://www.al­za.cz/msi-gt628-636xcz-d153393.htm