Lgee

Jaký nejvyšší finanční obnos jste dali bezdomovci?

Ja sem jednomu bezdomovci dal jednou 200 Kč vypadal fakt že to potřebuje, za pár dní sem ho potkal a koupil si jako jeden z mála za to jídlo.

Nejlepší odpověď
Psychotic

50-100 korun

Dal jsem stravenku za 80 korun. Obvykle dávám peníze spíš na charitu než jednotlivcům.

Další odpovědi
Rokio

Méně než 10 korun

Já na místo peněz dávám bezdomovcům jídlo, pokud nějaké u sebe mám. Před asi dvěma nebo třemi týdny jsem dal zdravé sušenky skupince lidí bez domova. Raději ale dávám peníze na charitu, a to přes bankovní účet.

Seznam.cz

Více něž 200 korun

Platím z daní. Není zač.

Front

Méně než 10 korun

0 Kč. Stejně to většinou prochlastají.

Nuk nuk

50-100 korun

Ale častěji dávám jídlo, nebo jim ho koupím.

GM

10-40 korun

dubraro

50-100 korun

V hotovosti padesátikorunu. Jinak několik stravenek.

Seznam.cz

Psychoticu, taky to tak vnímám. Někdy je jednotlivec charita. Málokdy, ale vidím, že maká, třeba ženská v kuchyni, v nějakém sociobaru, to dám.

jirka F

0kč když je slušně oblečení 20 kč když je to trhan.

Seznam.cz

Nebo 20 korun, když je to ODéeSák a 0 korun, když je to komunista. Když je to ODeSák homouš, tak 13 korun.